souhvězdí a jak na něj

chachn

souhvězdí a jak na něj

Příspěvekod chachn » 04 črc 2016, 07:51

zdravim,
jsem lvl 16 (kombinace shaman/valecnik), takze novacek a moc jsem nepochopil system souhvezdi, ze mohu ziskat ability a pasivni "pomoc", jsem pochopil, ale pri naklikani bodu, to chce priradit k urcite abilite a u vsech to sviti cervene, ze je neovladam, nechci udelat chybu a tak jsem resetl a byl bych moc rad, kdyby mi nekdo poradil jak to udelat, aby to pak fungovalo. a nejlip, kdyby dotycny k tem souhvezdim napsal co nejvic, treba i pro ostatni.
diky a lovu zdar

Ganais

Re: souhvězdí a jak na něj

Příspěvekod Ganais » 05 črc 2016, 13:49

Já bych se toho nebál, v Ďáblově průsmyku je NPC Sahdina - Kaplanka a v případě špatného rozhodnutí se dají body získat zpět, platíš Aetherickými krystaly a penězi. Je to jenom hra :-)
Já jsem taky nevěděl co s tím, začal jsem "haluzově" Křižovatka - Targovo kladivo. Mám voják / ničitel lvl 52
U ostaních charů si počkám a zkusím to v návaznosti na povolaní.

chachn

Příspěvekod chachn » 06 črc 2016, 16:33

aha, tak tos me potesil :) i kdyz si mi to podstatne nevysvetlil
i tak diky moc

Ganais

Příspěvekod Ganais » 06 črc 2016, 19:50

Podle mě se začíná se na té křižovatce, některé souhvězdí jsou pasivní, přidají ti některé vlastnosti a pak jsou aktivní, ty přidružuješ k tlačítku. Prostě si vybereš jestli chceš mít vic ohně, ledu, větru, zvýšení na kritický zásah atd.

chachn

Příspěvekod chachn » 08 črc 2016, 16:53

jj to chapu, uz jsem pochopil i to prirazovani k abilite, ale kdyby nekdo dokazal rozepsat jaka vetev se ti otevre... hraju valecnika/shamana a rad bych si otevrel souhvezdi medveda, sel jsem pres zelvu a psa a otevrela se mi opacna souhvezdi, stacil by i odkaz na srozumitelny web, kde je to hezky popsany na obrazkach, anglinou moc nevladnu a casu na hledani taky moc nemam a jelikoz je tu toto forum, bylo by fajn to mit snadno po ruce, ale chtelo by to nejakeho blazna, kterej se o nas lamky postara :)

LastElf

Příspěvekod LastElf » 14 črc 2016, 12:50

Když si dáš někam na křižovatce bodík, tak dostaneš nějaký pasivní bonus + dostaneš 1 bodík do nějaké barvy (těch je 5). Každé souhvězdí má potom jako požadavek určitý počet bodů nějaké barvy, případně kombinace dvou barev. Takže podle toho, co splňuješ, tak se ti něco otevře. Pokud máš vyhlídnuté nějaké konkrétní souhvězdí, tak se mrkni, jaké má požadavky a jdi za tím.

Zpět na “Obecně”